ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2023

Ορκωμοσία  προπτυχιακών  φοιτητών  Τμήματος Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας

ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2023

• Η τελετή ορκωμοσίας και απονομής πτυχίων για τους πτυχιούχους πρώην Τμημάτων ΤΕΙ Δυτικής Ελλάδας θα πραγματοποιηθεί στις 1-8-2023, ημέρα Τρίτη  και ώρα 11:30   στην Πανεπιστημιούπολη στο Ρίο Πατρών.
  • Οι πτυχιούχοι  που  δεν  παρευρέθησαν  στις  προηγούμενες  ορκωμοσίες  του Τμήματος  και θέλουν να  λάβουν μέρος  στην  τελετή ορκωμοσίας   στις  1-8-2023  πρέπει  να  στείλουν  στη Γραμματεία αίτηση  συμμετοχής  στην  ορκωμοσία  μέχρι  26-6-2023.
  • Οι  αριθμοί μητρώων των αποφοίτων  που μπορούν να λάβουν μέρος  στην  τελετή  ορκωμοσίας  θα  ανακοινωθούν  προσεχώς.

Οδηγίες — Χρήσιμες  πληροφορίες  για  τη διεξαγωγή της ορκωμοσίας θα ανακοινωθούν  άμεσα.